מיתוג עסק מושלם – עבודות גבס

חוק ידוע הוא, כי תמונה אחת שווה יותר מאלף מילים, ולא בכדי. העיניים קולטות, באופן אינטואיטיבי ורגשי, את המתרחש מולן.

למעשה, עינינו קולטות במהלך היום אין ספור פרטים בצורה לא מודעת. בין אם מדובר בצורות וצבעים שונים, טקסטורה או מרקם, צפיפות ומרחב, דינמיות או היעדר פעולה, אין ספק כי העיניים קולטות מידע לא מעובד הנטמע בהכרתנו מדי יום. בשל כך, חזות העסק שלנו הנה חשובה מכל. עסק בעל מראה הרמוני, שהושקעה מחשבה רבה בתכנונו ובהתאמת האלמנטים השונים שבו, יזמין אליו יותר מבקרים.

ואולם, לא די בעיצוב מטופח ונקי. ברמה הבסיסית ביותר, ניתן לומר כי המוח האנושי מכיר טוב יותר סמלים ברורים. יתרה מכך, עסק אשר שמו הולך לפניו, ייטיב לקדם את נוכחותו בתודעה החברתית. בעידן בו התדמית האישית והעסקית היא הנחרטת בזיכרונם של הצרכנים, עסק לא ממותג ייפול 'בין הכיסאות', מותיר למתחריו לבסס את שמם בחלל הריק שהוא מותיר.

עיצוב פנים המשרד בהתאם לחזון המנחה את בעלי החברה תוך שימוש בעבודות גבס אשר מאפשרות עיצוב פנים של העסק על פי עקרונות המנחים את החברה. אלו יבואו לידי ביטוי בסכמת הצבעים השלטת ובקו הגרפי העיקרי, האווירה המבוקשת וכדו'.  שילוב עבודות גבס יחד עם עבודה של מומחים בתחום צביעת דירה colorapartments.ipn.co.il למשל במטרה למתג את העסק ולהעניק לו אופי ייחודי יערב ייעוץ וליווי מקצועי של מעצבת פנים, כאשר יחד עם האדריכל והקבלן המבצע ניתן להגשים חזון ולעצב את העסק באופן האידאלי עבור בעליו.

Posted in מידע שימושי and tagged .